Jaunākās ziņas

Image
Fix ALL LV

FIX ALL LĪME HERMĒTIĶIS

Plašāk
Image
SWS LV

SWS ENERGOEFEKTĪVĀ LOGU MONTĀŽAS SISTĒMA

Plašāk

PAR MUMS UN MŪSU PRODUKTIEM

family

Soudal ir 100% ģimenes uzņēmums un ģimenes lepnums. Uzņēmums rūpīgi saglabā savas ģimeniskās vērtības, savstarpējo cieņu, uzņēmējdarbību balstītu uz ilgspējīgu attīstību vairāk kā 50 gadus.

global

Soudal ir pārstāvēts vairāk kā 140 valstīs. Holdingā ietilpst 19 rūpnīcas Eiropā, Āzijā, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā, 65 meitas uzņēmumi, tirdzniecības biroji un tirdzniecības partneri visā pasaulē.

innovation

Inovācijas - uzņēmuma DNK koda neatņemama sastāvdaļa: ar augstvērtīgiem produktiem veidoti risinājumi, kas paaugstina ēku energoefektivitāti un drošību

one stop shop

Soudal klientiem piedāvā plašu celtniecības materiālu klāstu un specializētos produktus. Produkti izstrādāti Soudal izpētes un inovāciju centros par pamatu ņemot jaunākās tehnoloģijas.

pu foams

Soudal ir pasaulē lielākais poliuretāna celtniecības putu ražotājs pasaulē: mēs saražojam vairāk par 160 000 000 balonu gadā

sustainable

Soudal daudz investē drošas un veselīgas darba vides nodrošināšanā darbiniekiem, kā arī apkārtējās vides drošuma nodrošināšanā, atrodot ideālāko līdzsvaru starp kvalitāti un ekoloģiju.