scheuren tochtdicht maken

Energoefektīva Logu Un Durvju Montāža

Skaņas un siltuma izolācija ar Soudal logu sistēmu (SWS)

Logu uzstādīšana tagad ir zinātne pati par sevi. Lai uzlabotu ēku energoefektivitāti, tika izdoti vairāki standarti un noteikumi, kas izvirza augstas prasības ēkas norobežojošo konstrukciju blīvumam.

Slikti noblīvētu konstrukcijas savienojumu šuvju rezultātā savienojuma zonā veidojas termiski tilti, kas rada lielus enerģijas zudumus, kā rezultātā veidojas pelējums un mitruma bojājumi. Rūpīga materiālu izvēle un profesionāla apstrāde, ko veic kvalificēti amatnieki, ir stingru ēku norobežojošo konstrukciju garantija. Šeit drošību piedāvā Soudal logu sistēma (SWS) , kas ir pilnīga sistēma savienojuma savienojumu optimālai blīvēšanai starp konstrukciju un loga rāmi. Sistēma atbilst visām EnEV, DIN 4108-7 un RAL montāžas vadlīniju prasībām un palīdz uzlabot energoefektivitāti jaunbūvēs un renovācijas projektos.

Soudal Flexifoam putas - inovatīvas, elastīgas pildījuma un izolācijas putas

Uzstādot logus, ir svarīgi nodrošināt perfektu hermētiskumu, siltuma un skaņas izolāciju un optimālu aizsardzību pret laikapstākļiem. Soudal šīm prasībām ir izstrādājis saskaņotu produktu sistēmu, ko var kombinēt savā starpā atkarībā no uzstādīšanas situācijas.

SOUDAL WINDOWS SYSTEM SWS sastāvdaļa ir inovatīvās pildījuma un izolācijas putu logu putas, kuras var izmantot funkcionālā līmenī iepriekš saspiestas šuvju blīvējuma lentes (kompleksa) vietā.

Ar savu kustību absorbciju līdz 50%, tās ir ļoti elastīgas putas. Soudal Flexifoam ir ideāli piemērotas renovācijai un jaunbūvei, spēj optimāli kompensēt nelīdzenumus, spraugas un ar konstrukciju saistītos defektus logu savienojuma zonā un tādējādi nodrošināt drošu un pastāvīgu siltuma un skaņas izolāciju.

Skaņas izolācija: (EN ISO 717-1)

10 mm savienojums: RST, platums = 60 dB (-1, -4)

20 mm savienojums: RST, platums = 60 dB (-1, -4)

Siltumizolācija: (DIN 52612-1)

λ = 0,00345 W(m.K)

LIETOŠANAS PADOMI

Pirms darba sākšanas labi sakratiet 20 sekundes. Lietošanas laikā regulāri sakratiet. mitrināt

mitrināt mitrināt Ja strādājat vairākos slāņos, samitriniet arī starp slāņiem.

Aizpildiet šuvi līdz 65%; Sacietējot, putas turpinās paplašināties.

Prasības