KAS IR SĪKFAILS?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā, izmantojot vietni. Sīkdatnes parasti satur informāciju par jūsu darbībām vietnē: jūsu izvēlētās preferences, apmeklētās lapas... Ja vien neesat pielāgojis pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai tā atteiktu visas sīkdatnes, mūsu sistēmas izdos sīkfailus, tiklīdz jūs apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietne.

KĀPĒC SOUDAL IZMANTO SĪKfailus?

Soudal izmanto sīkfailus galvenokārt, lai optimizētu jūsu lietotāja pieredzi un uzlabotu mūsu vietnes veiktspēju. Mēs arī izmantojam sīkfailus, lai pielāgotu mūsu vietnes saturu jūsu personīgajām vajadzībām un vēlmēm.

Turklāt mēs izmantojam sīkfailus, lai kartētu jūsu pārlūkošanas uzvedību. Kā jūs atradāt mūsu vietni? Cik daudz laika jūs pavadījāt mūsu vietnē? Šie statistikas dati ļauj mums veikt uzlabojumus mūsu vietnē un pielāgot to jūsu un citu lietotāju vēlmēm.

CIK ILGI SĪKFAILII TIEK SAGLABĀTI MANĀ PĀRLŪKĀ?

  • Pagaidu sīkfaili vai sesijas sīkfaili tiek īslaicīgi saglabāti jūsu pārlūkprogrammā. Tas nozīmē, ka šāda veida sīkfaili tiks dzēsti, tiklīdz jūs aizverat pārlūkprogrammas sesiju.
  • Pastāvīgās sīkdatnes tiks saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, pat ja aizvērsiet pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūs, kad turpmāk apmeklēsiet mūsu vietni. Pastāvīgās sīkdatnes tiks saglabātas jūsu ierīcē līdz to derīguma termiņa beigām, līdz tiek instalēts jauns sīkfails vai līdz jūs tos noņemsit, izmantojot pārlūkprogrammas vai mobilās ierīces iestatījumus.

KĀDAS SĪKDATNES IZMANTO SOUDAL?

Sīkdatnes mūsu vietnē tiek klasificētas atbilstoši to izmantošanai (nepieciešamās sīkdatnes, statistikas sīkdatnes). Vispārīgi runājot, mēs izšķiram divu veidu sīkfailus:

  • Pirmās puses sīkfailus ievieto un izmanto Soudal. Tie ļauj mums optimizēt mūsu pakalpojumu kvalitāti, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas uzvedību mūsu vietnēs.
  • Trešo pušu sīkfailus izveido un izmanto trešo pušu partneri. Šīs sīkdatnes nodrošina jums labāku pārlūkošanas pieredzi un maina jūsu pieredzi, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas uzvedību mūsu vietnē.

Nepieciešamie sīkfaili

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas, lai nodrošinātu mūsu vietnes pareizu darbību. Tie arī ļauj mums uzlabot mūsu vietnes veiktspēju.

Sīkfaila nosaukums Izvietotājs Apraksts Derīguma termiņš
cookie_agreed Soudal Šis sīkfails nosaka, vai lietotājs jau ir redzējis sīkfailu uznirstošo logu. Ja šis sīkfails netiek ievietots, tiks parādīts sīkfailu uznirstošais logs. Nekad
cookie_agreed_categories Soudal Šo sīkfailu izmanto, lai izsekotu, kuras sīkfailu kategorijas lietotājs ir atļāvis vai atteicis. Nekad
VISITOR_INFO1_LIVE, CONSENT YouTube Šīs sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem YouTube mērķiem. Dažādi
       

 

Statistikas sīkfaili

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai apkopotu informāciju par mūsu vietnes lietošanu. Tie tiek izmantoti, lai reģistrētu vietnes un konkrētu lapu veiktspēju un ielādes laikus. Šie dati ļauj uzlabot lietotāja pieredzi.

Sīkfaila nosaukums Izvietotājs Apraksts Derīguma termiņš
_ga Google Šo sīkfailu izmanto Google Analytics, lai atšķirtu apmeklētājus vienu no otra. 24 meneši
_gid Google Šo sīkfailu izmanto Google Analytics, lai atšķirtu apmeklētājus vienu no otra. 24 stundas
_gat_UA-10824568-27 Google Google izmanto šo sīkfailu, lai ierobežotu Google serveriem nosūtīto pieprasījumu skaitu 1 minūte
GPS, YSC YouTube Šīs sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem YouTube mērķiem. Dažādi

 

KĀ VAR IESPĒJOT VAI ATSPĒJOT SĪKFAILUS?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, dzēšot mūsu sīkfailus vai atspējojot turpmākos sīkfailus, jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt noteiktām tīmekļa lapām vai mūsu vietnes funkcionalitātei./p>

Mainiet sīkfailu iestatījumus vietnē

Ja vēlaties mainīt sīkfailu iestatījumus, varat to izdarīt, izmantojot šo saiti.

Tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumu maiņa

Varat mainīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, lai iespējotu vai atspējotu sīkfailus.