VISPĀRĪGI

SIA Soudal dara visu, lai garantētu jūsu privātumu, un tāpēc rūpīgi apstrādā personas datus. Jūs apmeklējat mūsu vietni pilnīgi anonīmi. Mēs apkopojam analītiskos datus, taču tos nevar izsekot līdz atsevišķai personai. Mēs ievācam jūsu personas datus tikai tad, ja esat tos sniedzis brīvprātīgi, piemēram, lai saņemtu mūsu komerciālos paziņojumus vai aizpildot veidlapu mūsu vietnē. Šajā paziņojumā par konfidencialitāti ir aprakstīti Soudal Ltd. datu apstrādes mērķi attiecībā uz šo vietni un veids, kā jūs varat īstenot savas tiesības attiecībā uz saviem personas datiem.

NOTEIKUMI TREŠĀM PERSONĀM

Jūsu sniegto informāciju mēs nodosim trešajām personām, ja tas būs nepieciešams pasūtīto preču vai pieprasīto pakalpojumu piegādei. Komerciālie paziņojumi tiek nosūtīti tikai tad, kad esat tam reģistrējies. Kad mēs sniedzam jūsu informāciju trešajām personām, mēs ar apstrādātāja līgumu nodrošināsim, ka jūsu dati tiek izmantoti tikai tam, kam tie ir paredzēti. Mēs arī piekrītam, ka jūsu dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami. Turklāt mēs nesniegsim jūsu sniegto informāciju citām pusēm, ja vien tas nav juridiski pieprasīts vai atļauts.

SĪKFAILI

Skatiet mūsu sīkfailu paziņojumu

Google piekrišanas režīmu

Vietne Soudal izmanto Google “Uzlabotais piekrišanas režīms”, lai apkopotu anonīmus vietnes lietošanas datus, ja apmeklētājs ir noraidījis piekrišanu statistikas sīkdatnēm. Tādējādi mēs varam analizēt, kā apmeklētāji izmanto Soudal vietni, lai to vēl vairāk uzlabotu.

Šie dati tiek apkopoti, izmantojot “ehotestēšanas vienumus bez sīkfailiem”, un tie nesatur personu identificējošu informāciju (PII). Ar šiem ehotestiem joprojām tiek izveidoti lietotāju ID un sesijas ID, taču katrā secīgajā notikumā tiek ģenerēts jauns ID. Rezultātā divus vai vairākus notikumus nevar saistīt nekādā veidā.

DROŠĪBA UN UZGLABĀŠANA

Mēs veicam atbilstošus drošības pasākumus, lai ierobežotu jūsu personas datu ļaunprātīgu izmantošanu un nesankcionētu piekļuvi tiem. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka datiem ir piekļuve tikai nepieciešamajām personām, piekļuve datiem tiek aizsargāta un mūsu drošības pasākumi tiek regulāri pārbaudīti. Mēs neuzglabājam datus ilgāk, nekā nepieciešams. Tas nozīmē, ka mēs glabājam datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai sniegtu jūsu pieprasīto pakalpojumu. Izņemot šo, dati, kas mums ir jāuzglabā ilgāk, jo to mums uzliek likums.

GROZĪJUMI

Mēs varam laiku pa laikam mainīt šo Privātuma paziņojumu. Izmaiņas tiks publicētas mūsu mājas lapā. Regulāri apmeklējiet šo lapu, ja vēlaties būt informētam par aktuālo tekstu.

PĀRBAUDE, KOREKCIJA UN IESPĒJAMĪBAS TIESĪBAS

Jums ir tiesības jebkurā laikā pārbaudīt, labot vai dzēst personas datus. Ja jums ir attiecības ar mūsu uzņēmumu, jums ir iespēja pēc rakstiska pieprasījuma apskatīt savus personas datus. Ja mūsu sniegtajā pārskatā ir neprecizitātes, varat rakstiski lūgt mums mainīt datus vai lūgt tos noņemt. Varat arī informēt mūs rakstiski, ja nevēlaties, lai ar jums sazinātos ar informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, ziņojot par to uz tālāk norādīto adresi:

Soudal SIA
Krustpils iela 12
Rīga LV-1073
Latvija
info@soudal.lv

Ja jums ir kādi jautājumi par šo paziņojumu par konfidencialitāti, lūdzu, sazinieties ar mums.