Over Soudal

Soudal Group būvē nākotni

Soudal Group ir lielākais neatkarīgais hermētiķu, līmju un poliuretāna putu ražotājs Eiropā gan profesionāliem, gan privātiem lietotājiem. Šis Beļģijas ģimenes uzņēmums, kas atrodas Turnhoutā un kuru 1966. gadā dibināja Viks Sverts, ir kļuvis par starptautisku spēlētāju un ekspertu celtniecības ķīmijas nozarē.

Uzņēmums ir pārstāvēts 140 valstīs ar 25 ražotnēm un 77 pārdošanas birojiem un nodarbina aptuveni 4000 cilvēku visā pasaulē. Ilgtermiņa vīzija par inovācijām, ievērojamas investīcijas pētniecībā un attīstībā un pielāgošanās vietējā tirgus prasībām irnodrošinājusi Soudal grupas panākumus.

Soudal innovation

Inovācijas

Jaunu produktu, produktu tehnoloģiju un ražošanas metožu izpēte un izstrāde ir mūsu gēnos. Augsti kvalificētu pētnieku, inženieru un tehniķu komanda nepārtraukti strādā pie jaunu produktu un pielietojumu izstrādes, kas pielāgotas klientu specifiskajām prasībām dažādās valstīs. Šis darbs rezultējies vairākos inovatīvos produktos, kas palīdzējuši nostiprināt Soudal pozīcijas tirgū. Tāpēc inovācijas ir Soudal grupas organiskās izaugsmes virzītājspēks.

Fakti & skaitļi

Konsolidētais apgrozījums 2021. gadā, 1.1 miljards Euro; 24 ražotnēs saražotas 380 miljoni hermētiķu un poliuretāna putu vienības; aptuveni 4000 darbinieku visā pasaulē; 46.4 miljoni Euro investīcijas 2021. Gadā.

Soudal Sustainably

Mūsu aktivitātes

Soudal ražo produktus gan ar savu zīmolu, gan privātajām preču zīmēm, kas aptver 7 grupas: silikoni un citi hermētiķi, poliuretāna putas, līmes, hibrīdpolimērus, tehniskos aerosolus un ķīmiskos būvizstrādājumus. Ar Soudal zīmola produktiem uzņēmums koncentrējas uz 3 tirgus segmentiem: būvniecības, rūpniecības un mazumtirdzniecības sektoru.

Ilgtspējība

Soudal ir līderis ilgtspējīgas būvniecības produktu, kas ir droši cilvēkiem un videi, izstrādē. Modernākās ražošanas tehnoloģijas rezultātā tiek ierobežots enerģijas un ūdens patēriņš, kā arī samazināti ražošanas atkritumi. Darbinieku labklājība ir vēl viena prioritāte.

Soudal Quick-Step

Sponsorēšana

Sākot ar 2023. gadu, Soudal-Quick Step komanda pārstāv Soudal visās lielākajās starptautiskajās riteņbraukšanas sacensībās un nodrošina publicitāti 190 valstīs, kur ziņas par riteņbraukšanu nonāk plašsaziņas līdzekļos (īpaši Tour de France). Soudal Quick-Step komandas sportiskais ieguldījums palielina mūsu zīmola atpazīstamību un veicina uzņēmuma tēla atpazīstamību. Soudal deklarētās pamatvērtības – smags darbs, neatlaidība un būt labākam par konkurentiem – ir atrodamas arī riteņbraukšanā, kas dod pozitīva tēla pārnesi uz Soudal zīmolu. Un pats galvenais, Soudal Quick-Step ir milzīga platforma Soudal mārketinga darbību veidošanai.

Bez Soudal Quick-Step Soudal sponsorē arī KVC Westerlo (futbols), Soudal Classics (ciklo kross) un Soudal Open (golfs - Beļģijas atklātais čempionāts).

Vairāk informācijas par Soudal grupu: