Soudal toepassing afkitten in badkamer

Blīvējums Vannas Istabā

Jūsu vannas istabas laikietilpīgais un darbietilpīgais remonts tuvojas beigām? Viss ir gandrīz gatavs, un vienīgais uzdevums, kas jums vēl jārisina, ir izgatavot nepieciešamās plombas? Atbilstošs sanitārais silikons, ko atradīsiet Soudal silikona piedāvājumā, nodrošinās glītu un ūdensizturīgu vannu un dušas paliktņu apdari, kā arī pareizu šuvju šuvumu starp izlietni un sienu, ap korpusiem un keramikas pjedestāliem. Soudal vannas istabas silikonu ir viegli uzklāt, tāpēc blīvēšanas darbus vannas istabā varat veikt bez profesionāļa palīdzības. Vienkārši atcerieties dažus pamatnoteikumus.

Kā to izdarīt?

1. Notīriet un nosusiniet virsmu

Ar tīru drānu notīriet no pamatnes netīrumus, putekļus un taukus. Virsmām, kas nav porainas, vislabāk ir noņemt taukus ar produktu uz spirta vai benzīna bāzes. Pirms blīvējošā silikona uzklāšanas pārliecinieties, ka virsma ir sausa.

2. Nostipriniet spraugu

Izmantojiet krāsotāju lenti, lai precīzi nosegtu šuves malas. Rezultātā blīvējuma līnija būs pēc iespējas taisnāka, un jūs arī izvairīsities no nejaušiem netīrumiem. Atcerieties, ka spraugas platumam jābūt vismaz 5 milimetriem.

3. Sagatavojiet hermētiķi lietošanai

Pirms sākat uzklāt silikonu vannas istabai, pieskrūvējiet kartušas aplikatoru ar hermētiķi un nogrieziet tā galu ar kartušas nazi (45° leņķī). Ideālā gadījumā aplikatora atverei jābūt tāda paša izmēra kā spraugai, kuru vēlaties noslēgt. Ievietojiet kartušu hermētiķa pistolē un pēc tam vairākas reizes nospiediet sprūdu. Pistole ir gatava lietošanai.

4. Uzklājiet hermētiķi

Novietojiet aplikatoru vietā, kur vēlaties sākt blīvēšanu. Nospiediet sprūdu un velciet pistoli ar vienmērīgu kustību. Visur uzklājiet pietiekami daudz blīvējuma silikona, lai nodrošinātu labu un vienmērīgu spraugas aizpildīšanu.

5. Izlīdziniet hermētiķi un noņemiet lenti

Izlīdziniet metinājumu ar samitrinātu pirkstu vai lāpstiņu (šim nolūkam varat izmantot ziepju šķīdumu vai Joint Finish). Pēc javas izlīdzināšanas nekavējoties noņemiet maskēšanas lenti.

6. Notīriet javu ar tīru ūdeni

Izmantojiet smidzinātāju ar tīru ūdeni, lai noņemtu ziepju atlikumus.

Ieteikumi:

Blīvēšana vannas istabā ir svarīgs darba posms, kas saistīts ar šīs telpas aizsardzību no mitruma kaitīgās ietekmes. Soudal ir izstrādājis četrus dažādus sanitāros silikonus – izvēlieties savam konkrētajam uzdevumam piemērotāko sanitāro silikonu!
Ja vēlaties vannu vai dušu izmantot pēc iespējas ātrāk pēc darba pabeigšanas, izmantojiet Sanitary Silicone Express, kas iegūst ūdensizturīgas īpašības jau pēc 2 stundām pēc uzklāšanas.
Ar neitrāla sanitārā silikona palīdzību jūs varat rūpīgi noblīvēt visus elastīgos savienojumus vannas istabā. Savukārt sanitārais silikons īpaši balts ir silikona hermētiķis ar skābes cietēšanu. Pateicoties modernajām konservantu piedevām, tas ilgstoši ir izturīgs pret mitrumu, sēnītēm un pelējumu.
Piepildiet vannu līdz pusei, pirms noblīvējiet šuves. Pateicoties metinājuma elastībai, savienotājs saglabāsies ūdensnecaurlaidīgs arī tad, kad vanna ir pilnīgi tukša vai pilna.
Piezīme! Hermētiķis var notraipīt dabisko akmeni. Ja noslēgtais elements ir izgatavots no dabīgā akmens, tad ideāls risinājums šajā situācijā būs Silirub MA silikons marmoram.
Atcerieties, ka silikonu nevajadzētu krāsot. Ja vēlaties izvairīties no šīs problēmas, sniedzieties pēc modernā līmes-hermētiķa Fix ALL Flexi, kas, tāpat kā sanitārais silikons, ir ļoti izturīgs pret mitrumu, sēnītēm un pelējumu. Savukārt plaisu un plaisu maskēšanai uz sienām un griestiem vannas istabā un citās mitrās telpās iesakām Sanitāro akrilu.

Tas var būt noderīgi:

Silikona noņemšanas līdzeklis ir preparāts sacietējušu silikonu, hibrīdpolimēru, stikla akrila un butila masu, glazūras, laminātu, alumīnija un pārklātu metālu mīkstināšanai un noņemšanai. Ieteicams veikt iepriekšēju pārbaudi neredzamā vietā, lai pārbaudītu, vai nav mainījusies krāsa.
Iepazīstieties ar tehnisko lapu un visu pieejamo informāciju par sanitārā silikona derīguma termiņu, sastāvu un lietošanu

Prasības

Sanitārais Silikona hermētiķis

Hermētiķu pistole

Attaukošanas līdzeklis

Kartušas nazis

Krāsotāju līmlenta

Tīra drāna

Soudal Joint Finish

Lāpstiņa hermētiķu izlīdzināšana

Ūdens izsmidzinātājs