PCR

Mainot domāšanu par iepakojuma materiālu

Savā ceļā, tuvojoties aprites ekonomikai, Soudal samazina pirmreizējas plastmasas daudzumu, kuru izmanto mūsu iepakojuma risinājumos. Jaunais grīdas, sienu un griestu līmju klāsts tagad ir iepakots spaiņos, kas izgatavoti no 75% pēc patēriņa pārstrādātiem (PCR) materiāliem. Ražots, izmantojot otrreizēji pārstrādātus sadzīves, tirdzniecības, rūpniecības atkritumu materiālus, tagad iepakojuma materiālā ir tikai 25% pirmreizējās plastmasas. Šis ir tikai viens no veidiem, kā Soudal optimizē procesus ilgtspējīgākai nākotnei.

Lai palīdzētu samazināt atkritumu daudzumu, jaunie līmes spaiņi ir pieejami dažādos tilpumos, kas piemēroti visiem projektiem, sākot no nelieliem remontdarbiem līdz liela mēroga projektiem. Tā kā nav nepieciešama iepriekšēja produktu sajaukšana, šīe līmes spaiņi ir ideāls risinājums grīdas, sienu un griestu projektiem.

duurzaam bouwen

KAS IR PCR MATERIĀLS?

PCR ir saīsinājums no “Post-Consumer Recycled”. PCR materiāls ir plastmasas iepakojums, kas ražots no pārstrādātas plastmasas . Tas galvenokārt tiek ražots no pārstrādātiem izlietotiem iepakojumiem, kas būtu varējuši nonākt atkritumos. Šāda pieeja vairākkārtējai plastmasas izmantošanai ir daudz ilgtspējīgāka un samazina pirmreizējās plastmasas patēriņu. Šim procesam ir daudz priekšrocību PCR materiāla atkārtotai izmantošanai, tostarp CO2 emisiju samazināšana salīdzinājumā ar pirmreizējo plastmasu.

Soudal turpina ieguldīt videi draudzīgākos un ilgtspējīgākos mūsu produktu iepakojuma risinājumos. PCR plastmasas izmantošana mūsu iepakojumu ražošanā ir vēl viens solis ceļā uz ilgtspējīgākas nākotnes izveidi.