isoleren rond deuren en ramen

Izolēt Logu Un Durvis

Labākais logs ir maz noderīgs, ja apkārtējais savienojums ir siltuma tilts. Konstrukciju savienojuma šuves var siltināt ar Soudal logu putām. Svarīga īpašība šeit ir putu augstā elastība (līdz 50%), lai absorbētu savienojuma kustības ar temperatūras atšķirībām. Protams, Soudal logu putām ir arī ļoti zemas emisijas (EC1) un pat piemērotas logu uzstādīšanai saskaņā ar RAL uzstādīšanas vadlīnijām.

Instrukcijas

1. Notīriet rāmi un apklājiet to

Notīriet netīrumus, putekļus.

2. Samitriniet virsmas

Samitriniet rāmi un atklājiet to ar smidzināšanas pudeli. Tas palielina putu lipt spēju un ļauj tām ātrāk sacietēt.

3. Kārtīgi sakratiet

Enerģiski sakratiet kārbu apmēram 20 reizes ar vārstu uz leju, lai putu balona saturs būtu labi sajaukts un putu kvalitāte būtu optimizēta. Atveriet vāciņu un noņemiet cimdus. Valkājiet cimdus un aizsargbrilles.

3. Aizpildiet dobumu starp rāmi un atsegumu

Atskrūvējiet cauruli, novietojiet putu balonu izsmidzināšanas pozīcijā ar vārsta sviru uz leju un vienmērīgi putojiet, viegli nospiežot sprūdu. Putu dobumi tikai apmēram 1/3, jo putas joprojām izplešas. Lielāku dobumu gadījumā var būt lietderīgi vēlreiz sakratīt kannu un samitrināt uzklātās putu kārtas. Nogrieziet liekās putas ar griezēju.

Padoms:

Svaigas PU putas var noņemt ar Soudal Gun & Foam Cleaner.

Strādājiet tikai labi vēdināmās telpās, kur propelants var iztvaikot.

Pateicoties patentētajai GeniusGun tehnoloģijai, putas var viegli piepildīt ar vienu roku. To ir vēl vienkāršāk dozēt, un kannu var izmantot atkārtoti līdz 6 nedēļām. Lieliski piemērots pat nelieliem projektiem!

Vairāk informācijas:

Sacietējušās putas var noņemt tikai mehāniski. Uz gludām virsmām varat iepriekš apstrādāt putu atlikumus ar Soudal PU noņemšanas līdzekli.

Soudal logu putuplasta tehnisko datu lapa ar papildu informāciju ir atrodama produkta lapā.

Prasības